Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı

Bursa, birçok sektörde Türkiye’nin önde gelen illerinden biridir. Bireysel girişimler ve kurumsal işletmeler, sosyal medya platformları üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşabilir hale geliyorlar. Bununla birlikte, Bursa sahip olduğu birçok ürünü tüm dünyaya e-ihracat olarak gerçekleştiriyor. Bu açıdan, sosyal medya pazarlaması çok daha önemli bir hale geldi.

Geçmişte, firmaların amatör bir şekilde yönettikleri sosyal medya hesapları, platformlardaki içerik kalitesinin hızlı bir şekilde artmasıyla istenilen performansı göstermiyor. Bu açıdan her ölçekte firma, sosyal medya danışmanlığı hizmeti alma ihtiyacı duymaya başladı. İçeriklerin profesyonel bir şekilde oluşturulması, yüksek kalitede materyallerin kullanılması, farklı platformlar için farklı boyutlarda içerik ihtiyacı ve diğer faktörler, profesyonel yardımı zorunlu kıldı.

Sosyal medya ajansı tarafından sağlanan danışmanlık hizmetleri, firmaları çok daha görünür kılmaya, ürün ve hizmetlerini tanıtmaya, satış rakamlarını ve marka farkındalığını artırmaya olanak sağlıyor. Sizler de dijital dünyada daha görünür olmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için tarafımızca sunulan sosyal medya paketlerini inceleyebilirsiniz.

Neden Sosyal Medya Ajansı İle Çalışmalıyım?

Sosyal medya ajansı ile çalışmanın çok sayıda faydası bulunmaktadır. Bunların başında, alınan profesyonel hizmetle beraber satış rakamlarının artması, daha fazla kişiye ulaşmak ve farkındalık oluşturmak gelir. Sizler de satın alacağınız sosyal medya paketi sayesinde, hesaplarınızı çok daha aktif hale getirebilirsiniz. Takipçileriniz ile oluşturacağınız yüksek etkileşim, dönüşüm oranlarının artmasına katkıda bulunacaktır.

Uygun maliyetlerle sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetimi, öne çıkan bir başka faydadır. Sizler kendi işlerinize odaklanırken, sizin için atadığımız sosyal medya uzmanı, hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetir ve elde edilen performansı düzenli olarak raporlar. Bu sayede, sosyal medya için ayrılan bütçenin oluşturduğu sonuçları yakından takip etme fırsatı elde etmiş olursunuz.

Sosyal Medya Yönetiminin Kapsamı Nedir?

Sosyal medya yönetim hizmeti almaya başladıktan sonra, anlaşma içeriğine bağlı olarak ilgili tüm sosyal medya hesapları profesyonel bir şekilde yönetilmeye başlanır. Bu süreç içerisinde gerçekleşen temel işlemler aşağıda sıralanmıştır.

  • İşletmenin bulunduğu sektöre ve sahip olduğu değerlere uygun içerik şablonlarının geliştirilmesi
  • Belirlenen şablonlar ışığında içeriklerin özgün bir şekilde oluşturulması
  • İçeriklerin platforma uygun boyutlarda ve formatta paylaşılması
  • Paylaşılan içeriklerin analizleri, performans değerlendirmeleri ve düzenli optimizasyonunun sağlanması
  • Doğru içerik paylaşım saatlerinin belirlenmesi ve etkileşimin artırılması
  • Anlaşmaya uygun düzenli ve şeffaf raporlamayla müşterinin harcamış olduğu bütçe ile elde edilen sonuçların sunumu

Sosyal medya yönetimi, temelde yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesini kapsar. Her bir işlem, kendi içerisinde çok sayıda ayrıntıyı barındırmaktadır. Bu ayrıntıların profesyonel bir şekilde yapılması için uzmanlığa ihtiyaç duyulur. Ayrıca, müşteri talebine göre, takipçi mesaj ve yorumlarının da cevaplanması, sosyal medya yönetimi kapsamında yer almaktadır.

Bursa Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Bursa’da faaliyet gösteren ve sosyal medyada çok daha aktif olmak isteyen işletmeler için birbirinden farklı ve her bütçeye hitap edecek sosyal medya paketleri sunuyoruz. İşletmelerin bulunduğu sektöre göre farklı platformlar önem arz ediyor. B2B çalışan bir işletmenin önceliği LinkedIn olacağı gibi B2C çalışan bir işletmenin önceliği ise Facebook ve Instagram olacaktır. Bu gibi koşullar göz önüne alındığında, platform sayısı, paylaşılacak içerik sayısı ve özel ihtiyaçlar, fiyatlandırma üzerinde direkt olarak etkili olacaktır.

Sizler de hazır sosyal medya paketleri arasından sizin için en uygun paketi satın alabilir ya da bizimle iletişime geçerek hedeflerinize uygun bir plan oluşturabilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp