Zonguldak Sosyal Medya Danışmanlığı - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Zonguldak Sosyal Medya Danışmanlığı

Zonguldak sosyal medya yönetimi hizmeti almak için profesyonel bir ajans arayışında olan işletmeler, Gezgin Ajans’ın sunmuş olduğu her bütçeye uygun sosyal medya paketlerinden faydalanabilirler. Sahip olduğumuz deneyimli ekip ve hizmet verdiğimiz farklı sektörlerden çok sayıda işletmeyle oldukça geniş sektör tecrübesine sahibiz. Bu deneyimden sizler de faydalanmak istiyorsanız, Gezgin Ajans’ın sosyal medya uzmanlarına 0312 911 23 02 nolu telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyanın ilk karşımıza çıktığı yıllarda, amatör bir yaklaşım karşılık buluyordu. Şimdilerde ise sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetilmesi zorunluluk haline geldi. Düşük kalitede ve özgün olmayan içeriklerin dikkat çekici bir yanı kalmadı. Sosyal medya kullanıcıları, çok daha profesyonel ve sıra dışı içeriklere prim veriyor. Bu da işletmelerin sosyal medya işlerinizi uzman ekiplere devretmesini mecbur bıraktı. Büyük ölçekte firmalar, kendi dijital pazarlama departmanlarına sahip olurken, küçük ve orta ölçekli firmalar bu konu için yeteri kadar bütçe ayıramayabiliyor. Tam bu noktada, Gezgin Ajans gibi profesyonel dijital ajanslar devreye giriyor.

Zonguldak sosyal medya paketleriyle sizler de işletmenizin çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir, ürün ve hizmet satışlarınızı artırabilirsiniz. İşletmeler ancak müşterilerine doğru bir dille ulaştığı takdirde başarılı olabilir. Dünyanın dijitalleşmesi sürecinde birçok müşteriye fiziksel olarak ulaşmak mümkün olmuyor. E-ticaretin ivmeli bir şekilde büyümesi, dijitalleşmeyi zorunlu hale getirdi. Sosyal medya hesapları da bu başlığın altında önemli bir yere sahip.

Neden Sosyal Medya Danışmanlığına İhtiyacım Var?

Sosyal medya danışmanlığı, istenilen hedeflere ulaşmak için olmazsa olmaz hizmetlerden biridir. Eğer ki işletmenizde sosyal medya uzmanı istihdam etmiyorsanız, profesyonel ajanslar üzerinden sosyal medya danışmanlığı hizmeti almanız gerekir.

Sosyal medya danışmanlığını dış kaynak hizmet olarak aldığınız takdirde, bütün eforunuzu kendi işinize vermeniz çok daha kolay olacaktır. Kendi işinize odaklanmanız ve sosyal medya platformlarının da sosyal medya uzmanları tarafından takip edilmesi, işletmenin başarıya ulaşmasını kolaylaştıracaktır. Pazarlama departmanlarında sosyal medya uzmanı istihdam etmeyen işletmeler veya küçük ölçekli işletmelerin, sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetmek için dış kaynağa ihtiyacı olacaktır. Gezgin Ajans, müşterilerine ulaşılabilir sosyal medya paket fiyatlarıyla bu hizmeti sunuyor.

Dijital dünyaya açılmak, potansiyel müşteriler ile etkileşime geçmenin en kolay yoludur. Fiziksel bir mağazadan ulaşabileceğiniz kısıtlı müşteri sayısının karşısında sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabileceğiniz milyonlar bulunmaktadır. Bu gücün farkında olarak dijitalleşmeye yatırım yapmak gerekir. Dijitale yapılan yatırımlar kısa vadede sonuç vermese de uzun vadede oluşturduğu büyük fırsatlar sayesinde, işletmenin değişen dünya koşullarında ayakta durmasını sağlar.

Sosyal Medya Danışmanlığı Neleri İçerir?

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti çok sayıda hizmeti aynı anda alınmasını mümkün kılar. İşletmenin talebine göre özel paketler de oluşturulmaktadır. Örneğin; müşteri yorumlarına cevap vermek müşteri tarafından yönetileceği gibi tarafımızca da yönetilebilir. Bu gibi eklemelerle nihai hizmet içeriği oluşmuş olur. Zonguldak sosyal medya danışmanı hizmeti temelde aşağıda yer alan işlemlerin tarafımızca gerçekleşmesini kapsamaktadır;

  • İşletmenin bulunduğu sektöre, sahip olduğu kurumsal kimliğe ve vermek istediği mesaja uygun şablonlar oluşturma
  • Özgün ve profesyonel içerik oluşturma ve planlama
  • İçeriklerin doğru anahtar kelime, içerik ve etiket seçenekleriyle hedef kitleye ulaştırma ve etkileşim oluşturma
  • İçeriklerin ilgili sosyal medya platformlarında yer alan formata, boyuta ve trendlere uygun hale getirme
  • İçeriklerin performans takibi ve optimizasyonu
  • Yüksek etkileşim alan saatlerin ve günlerin belirlenmesi
  • Düzenli raporlama ve sosyal medya hesaplarındaki ilerlemenin raporlanması

Sosyal medya yönetimi hizmetiyle bahsettiğimiz hizmetleri alabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu ekstra hizmetler de paket kapsamına dahil edilerek, geniş kapsamlı bir dijital pazarlama stratejisi sağlanabilir. Detaylı bilgi almak için Ankara lokasyonlu ofisimizi ziyaret edebilir veya iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zonguldak Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Zonguldak sahip olduğu kendine has ürünler ile birlikte hem tüm Türkiye’ye hem de dünyaya satış gerçekleştirmektedir. Örneğin, sahip olduğu baston modelleriyle tüm dünyaya satış yapmaktadır. Bu gibi durumlarda sosyal medyanın gücünden faydalanmak satışlar üzerinde doğrudan etkilidir. Sunmuş olduğumuz sosyal medya paketleri her ölçekte işletme için ulaşılabilir fiyatlara sahiptir.

0312 911 23 02 nolu telefon numarası ve bilgi[@]gezginajans.com e-mail adresi üzerinden Gezgin Ajans’ın sosyal medya uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında, sizin için en uygun paket ve hizmet kapsamı belirlenir ve işletmenizin dijital yolculuğuna başlanılır.

WhatsApp WhatsApp
Bizi Arayın