Sosyal Medyada Müşteri İlişkileri Yönetimi - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Sosyal Medyada Müşteri İlişkileri Yönetimi

Sosyal Medya 6
6 yorum
  1. Bilgi için teşekkürler, sosyal medya hesaplarımıza instagram vs. geceleri bize mesaj veya yorum atan müşterilerimize karşı nasıl yaklaşmalıyız?
    1. Sosyal medya kullanıcıları günümüzde maalesef çok hızlı geri dönüş beklentileri oluyor. Satmış olduğunuz ürün veya verdiğiniz hizmetinizle ilgili mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapıp iletişime geçmek önemli. Hızlı geri bildirim satış oranını olumlu etkiliyor.
  2. Bilgi için teşekkür ederim.
  3. Sosyal medyada müşteriler ile iyi ilişkiler kurulursa çok güzel geri dönüş alınıyor.
  4. Online eğitim kurumumuz için verdiğimiz sosyal medya reklamları, google reklamları sonucunda bizimle iletişime geçen insanlara anlık geri dönüş yapmak büyük önem arz ediyor. Hızlı geri dönüş sağladığımız insanlara satış imkanı daha yüksek. Güvenilirlik çok önemli.
  5. Tesisat sektöründe yaptığımız işleri paylaşıyoruz, insanlar yaşadıkları sorunları soruyorlar. Mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu bize ciddi müşteri kazanımı sağladı.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp