Facebook Görsel Metni Kontrolü (Izgara Aracı) - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Facebook Görsel Metni Kontrolü (Izgara Aracı)

Facebook, Instagram 11
11 yorum
 1. Facebook reklam kampanyalarında görsel sorunu yaşıyordum, sonunda olayı anlamış oldum. Teşekkür ederim.
 2. Facebook ve Instagram reklam çalışmasında kullandığınız görselde ne kadar az metin olursa o kadar iyi. %5-10'u mümkünse geçmesin.
 3. Reklamlarım neden onaylanmıyor diye araştırma yaparken sonunda sebebini öğrendim Teşekkür ederim. Facebook ve instagram reklamlarında reklam görsellerinde mümkün olduğunda çok çok az metin olsun. Reklam maliyetlerini de düşürüyor.
 4. Facebook reklam maliyetleri son zamanda arttı mı bana mı öyle geliyor anlamadım, görseller çok önemli gibi
 5. Görselde metin ne kadar az olursa o kadar iyi
 6. Facebook ve instagram reklam calismasında ki bilginiz için tesekkur ederim
 7. Görsel Metni Kontrolü sayfasından her kontrol ettiğim resme iyi diyor hatta photoshopta 100% olacak şekilde metin resmi oluşturdum ona da iyi diyor.. kaldırdı mı yoksa bu yazı resim muhabbetini facebook/instagram
  1. Sistem anlık hatalı olabilir, reklam onay sürecinde metin oranına halen geçerli. Ne kadar az metin olursa o kadar iyi.
 8. Bir zamanlar %20 max metin olur sorunu vardır. Neyseki ondan vazgeçtiler. :D
 9. Meta reklamlarında artık %20 metin sınırlaması yok. Uzun süredir o konuda rahat bıraktılar. Ama işin özü görsel yine ne kadar sade olursa o kadar fazla erişim ve etkileşim alıyor. İlk 3 sn çok önemli.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp