Bartın Sosyal Medya Danışmanlığı | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Bartın Sosyal Medya Danışmanlığı

Bartın sınırları içerisinde yer alıp bütün Türkiye’ye satış yapmaya çalışan bireysel girişimler ve sermaye şirketleri hem şehir içerisinde tanınmak hem de tüm Türkiye’ye açılmak için sosyal medya platformlarında profesyonel hizmete ihtiyaç duyarlar. Bartın sosyal medya danışmanı aramalarının büyük bir bölümü müşteri kitlesini büyütmek isteyen işletmeler tarafından gerçekleşiyor. Her işletme bünyesinde sosyal medya uzmanı bulunduramayabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel yardım almak en mantıklı seçenek olacaktır.

Sosyal medya ajansı tarafından sağlanan sosyal medya danışmanlığı hizmeti, doğru kampanyalar sayesinde, işletmenin tanınırlığını arttırdığı gibi, satış rakamları üzerinde de doğrudan etkilidir. Sadece Türkiye’ye satış yapmak isteyen firmaların değil e-ihracat ile yurtdışına açılmak isteyen firmaların da üzerinde yoğunlaşması gerektiği en büyük konu sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medyanın gücüyle Bartınlı firmalar, dünya ile entegre bir şekilde işlerini yürütmeye başlarlar.

Sizler de sosyal medya danışmanlığı hizmeti alarak, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin çok daha görünür olmasını, hedef kitleniz ile buluşmasını ve satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sosyal medya hesaplarınızın yönetimini profesyonellere bırakmak olacaktır. Gezgin Ajans, sahip olduğu deneyimli sosyal medya uzmanlarıyla firmanın kurumsal kimliğine uygun ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekecek düzeyde içerikler oluşturarak düzenli bir şekilde hesaplardan paylaşır. Sosyal medya platformlarının formatlarına uygun hazırlanan içerikler sayesinde, çok hızlı bir şekilde etkileşim oluşturmaya ve dönüşüm sağlamaya başlar.

Neden Sosyal Medya Ajansı İle Çalışmalıyım?

Sosyal medya ajansı ile çalışmak, işletmenin hak ettiği profesyonel yaklaşımı sosyal medya hesaplarına yansıtmasını sağlar. Kurumsal bir kimliğin dijital dünyada çok iyi bir şekilde temsil edilmesi gerekir. Müşterilerin büyük bir bölümü, dijital ortamda yaptığı araştırmalar sonucunda firmalardan ürün ve hizmet satın almaya karar verirler. Bu konuda müşterilerinizi kolay bir şekilde ikna etmek için sosyal medyanın gücünü kullanmak gerekir. Şirketin kimliği ne kadar iyi yansıtılırsa başarı da o oranda artacaktır.

Siz kendi profesyonel işinize odaklanırken, sosyal medya hesaplarınızın da profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesini istemez misin? Gezgin Ajans olarak sunduğumuz sosyal medya paketleriyle her ölçekte firmaya ulaşılabilir fiyatlandırmalar sunuyoruz. Her firmanın bütçesine uygun danışmanlık paketleriyle sizler de işletmenizin önemli bir alanına yatırım yapmış olursunuz. Sosyal medya yatırımları uzun vadeli yatırımlardır. Uzun vadede başarılı olmak için bugünden bu konu üzerine sağlıklı bir strateji geliştirmek yarının dünyasında var olmak için çok önemlidir. Bunu da profesyonel bir dijital ajans ile sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetiminin Kapsamı Nedir?

Sosyal medya danışmanlığı birçok hizmeti içerisinde barındırır. İşletmenin sahip olduğu bütün sosyal medya hesaplarının profesyonel uzmanlar tarafından yönetilmesini kapsadığı gibi sıfırdan açılan sosyal medya hesaplarının da istikrarlı bir şekilde büyümesini sağlamaktadır. Sosyal medyada başarılı olmak isteyen işletmeler sabırlı olmalılardır. Zira, belirli bir seviyeye ulaşmak için sosyal medya çok zorlayıcı olur. İstikrarlı bir şekilde gerçekleştirilen paylaşımlar ile birlikte ivmeli yükseliş zamanla gerçekleşecektir. Aşağıda sıralanan hizmetler, sosyal medya danışmanlığı içerisinde yer almaktadır;

  • Firmanın kurumsal kimliğine ve yer aldığı sektöre uygun şablonların oluşturulması ve içeriklerin geliştirilmesi
  • İçeriklerin hedef kitle ile etkileşim oluşturması adına özgün kampanyalar oluşturma
  • Oluşturulan içeriklerin paylaşılacağı platforma uygun boyutlarda ve formatta geliştirilmesi
  • İçeriklerin paylaşılmasının ardından performans takibi ve optimizasyonu
  • Etkileşimin yüksek olduğu gün ve saatlerin belirlenmesi
  • Müşteriye verilen düzenli raporlarla sosyal medya bütçesinin oluşturduğu faydanın sunumu

Sosyal medya danışmanlığı temelde yukarıda yer alan görevleri yerine getirse de müşterinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda çok daha ayrıntılı bir strateji ortaya konabilir. Müşterilerimiz ile yaptığımız ilk görüşmede işletmenin taleplerini ve bizim gördüğümüz gereksinimleri masaya yatırarak sağlıklı bir plan çiziyoruz. Bu sayede hem müşteri hem de biz, yapılması gerekenleri çok daha net bir şekilde planlıyor ve ortaya konan stratejiyi birlikte takip edebiliyoruz.

Bartın Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Bartın’da hizmet veren işletmeler, sosyal medyanın gücü ile tanışmak için düşük bütçeler ile danışmanlık hizmeti almaya başlayabilirler. Sosyal medya yönetim fiyatları, paketlerin içeriklerine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca, işletmenin beklentileri doğrultusunda oluşturulacak özel paketler için de fiyatlar farklılık gösterecektir. Takip edilecek sosyal medya platform sayısı da fiyatlandırma üzerinde çok etkilidir. Her işletmenin hedef kitlesi farklı platformlar üzerinde bulunabilir. Örneğin; B2B çalışan bir firmanın Instagram ve Facebook gibi alanlardan daha çok LinkedIn üzerinde aktif olması gerekir.

Sizler de 0312 911 23 02 nolu telefon numarası üzerinden Gezgin Ajans profesyonellerine ulaşabilir ve sosyal medya danışmanlığı konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Bizi Arayın