Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı günümüzün hızla gelişen dijital dünyasında artık tüm işletmeler için bir zorunluluk haline gelmektedir. Çoğu insanın internette sosyal medya hesaplarını ziyaret için girdiğini düşündüğümüzde marka ve hizmetlerin sosyal medya yoluyla pazarlanması firmalar için önemli bir konudur. İnsanlar artık bir marka veya ürünle ilgili yorumları sosyal medya üzerinden okuyarak eylemlerini ona göre gerçekleştirmektedirler. İşletmeniz için sosyal medya yoluyla ürün ve hizmetlerinizin tanıtılması ve pazarlanması için iyi bir sosyal medya uzmanına ihtiyacınız vardır.
Ankara Sosyal Medya Ajansımız alanında uzman sosyal medya uzmanları ile çalışır, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden tanıtırken:
• Hedef Kitle Belirleme
• Özgün İçerik Üretimi
• Yaratıcı Tasarımlar
• Dijital Kampanyalar
• Sosyal Medya Raporlamaları
oluşturur ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve markanızı rakiplerinizin önüne taşımanız için size en iyi yol haritasını oluşturur ve firmanız için gerekli stratejileri belirler. Hedef kitle belirleme sosyal medya reklamcılığında en önemli unsurlardan biridir. Doğru hedef kitle belirleme ile daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Örneğin; Ankara’ya özgü yerel bir firmaysanız ve hedef kitlenizi tüm Türkiye olarak belirseniz firmanız için boşuna maliyet üretmiş olursunuz. Bunun için sosyal medya uzmanlarımız en doğru hedef kitleye ulaşmanız için çalışmalarını yapar.

En aktif kullanılan sosyal medya platformları: Facebook, İnstagram, Twitter ve Linkendin’de müşterilerinizle etkileşimde olmak ve doğru iletişimi sağlamak için özgün içeriklerinizi yaratıcı tasarımlarla oluşturmanız gerekir. Bunun için piyasaya ve tüm sektörlere hakim olan sosyal medya uzmanına ihtiyacınız var demektir. Sosyal Medya Yönetimi konusunda Ankara’da bir çok referansa sahip firmamız ile çalışarak firmanızı öne çıkarabilirsiniz.

Profesyonel sosyal medya yönetimiyle kısa vadeli beğeni veya takip amacıyla değil işletmenizi veya markanızı büyütmek için en uygun ve kreatif içerikleri üreterek markanızı büyütmenizi sağlıyoruz. Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı, profesyonel sosyal medya yöneticileri ile düşük bütçeli ve uygun fiyatlı seçeneklerle potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için sizleri bekliyor.

En uygun fiyatlı Facebook Reklam, İnstagram Reklam Paketlerine ekonomik fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle ulaşmak için Ankara Sosyal Medya Ajansı olarak profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz. Fiyat teklifi almak için hemen 0312 911 23 02 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Markanızı, hedef kitlenize yaratıcı içerikler üreterek, marka değerinizi ve satışlarınızı artırırız.
  • Sosyal medya stratejisi geliştirme
  • Kullanıcı etkileşim yaklaşımları
  • Hedef kitle ile etkileşimin arttırılması
  • Raporlama

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitleniz ile bağınızı güçlendirelim.
90%

İçerik Üretimi

Markanıza değer katacak içerikler üreterek , kullanıcılar markanızı çok sevecek!

Arayın Bilgi Alın 🙂
95%

Kullanıcı Etkileşimi

Sosyal medyada hedef kitlenize özel hazırladığımız içerikler ile kullanıcı etkileşimini artırıyoruz.

Arayın Bilgi Alın 🙂
90%

Facebook Reklam

Sosyal medyanın olmazsa olmazı Facebook sponsor reklam ile satışlarınızı artırırız.

Arayın Bilgi Alın 🙂
90%

Instagram Reklam

Markalar için büyük bir pazar payı olan instagram'da reklam çalışmasıyla satışlarınızı katlayalım!

Arayın Bilgi Alın 🙂

Sosyal Medya'nın Gücü Aşkına!

Sosyal Medya
Sosyal medya'da ki bilinirliğinizi ücretsiz analiz yapalım sizin için yol haritası çıkartalım. Hemen bizi ve işlerimizi tanımak için iletişime geçin.
Ücretsiz Analiz
Sosyal Medya Reklam
Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal platformlarda görünür olun ve aha fazla müşteriye ulaşın.
Ücretsiz Analiz

Sosyal Medya'da Güncel Gelişmeler

Meta Ne Demek?

Meta kavramı, teknoloji ve bilgi çağında sıklıkla karşılaştığımız, ancak genellikle

Bizi ve projelerimizi tanımak için birşeyler içelim 🙂

Dijital medya'da ki beklentilerinizi dinlemek ve çözüm ortağı olmak istiyoruz. Lütfen forumu doldurarak iletişime geçin.

Sosyal medya danışmanlığı formu doldururken hata alıyorsanız lütfen 0312 911 23 02 numaralı telefondan iletişime geçin.


    * Tüm alanları eksiksiz doldurun.

    WhatsApp WhatsApp
    Bizi Arayın