SEO Ajansı - Gezgin Ajans A.Ş. ®

SEO Ajansı

Arama motoru optimizasyonu (SEO), sitenizin organik trafiğini iyileştirme amacı ile yapılan çalışmaları ve Google, Bing, Yandex vb. arama motorlarındaki sıralamasına yönelik site için ve site dışı tüm aktiviteleri temsil eder. Bu işlemler profesyonel ekipler tarafından organik bir yaklaşım ile gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde, olumlu sonuçlar almak için ortaya konan çabalar, tam tersi bir şekilde olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Bir sitenin teknik durumunu izlemek ile birlikte yüksek kaliteli içerik oluşturmak, başka  sitelerden sitenize bağlantılar almak ve çok daha fazlası SEO kapsamı içerisindedir.

Gezgin Ajans’ın profesyonel SEO ekibi, ulaşmak istediğiniz hedefleri sağlıklı bir süreç içerisinde gerçekleşmesi için hizmet vermektedir. Hedefleriniz doğrultusunda belirlenen çalışmalar, organik bir şekilde uygulanarak, Google ve diğer arama motorlarının taleplerini yüksek seviyede karşılamayı amaçlıyor.

SEO Nedir?

SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltması ile oluşmuş bir kavramdır. Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir.  SEO, bir web sitesinin, arama motorları için organik çabalar sonucu oluşan iyileştirmenin arama sıralamalarına olan yansımasıdır. Hem site içi hem de site dışı olmak üzere birçok SEO çalışması bulunmaktadır.

SEO, web sitenizin görünümü ve konumunu arama motorları sonuçlarında iyileştirme amaçlı yapılan uygulamaların bütünüdür. İnternet kullanıcılarının hepsi, arama motorları üzerinden çeşitli içerikle aramakta ve arama sonucunda yer alan sıralamalardan birini seçerek web siteleri ziyaret etmektedir. Organik arama sonucunda oluşan trafik, web siteler için ücretsiz trafik kaynağıdır. Bu açıdan SEO çalışmaları sonucunda ücretsiz ve kaliteli ziyaretçi elde etmiş olursunuz. Onları size ulaştırmak için çok sayıda olumlu etkeni bir araya getirerek, sıralamalarda üst sıralarda bulunmanız gerekir. Bununla birlikte, gelen ziyaretçiyi tutmak da çok önemlidir. Hemen çıkma oranını düşük olması sayesinde, içerikleriniz yüksek sıralamalarda kalmaya devam eder.

SEO, birçok farklı süreci içerisinde barındırmaktadır. Bu açıdan, Gezgin Ajans olarak 360 derece SEO hizmeti vermekte ve uzun vadede getiri sunacak, sağlıklı bir SEO yaklaşımı sergilemekteyiz. Sizler de kaliteli içeriklerinizi, ya da  ürün ve hizmetlerinizi milyonlar ile buluşturmak istiyorsanız, Gezgin Ajans’ın profesyonel SEO hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Neden SEO Ajansıyla Çalışmalısınız?

SEO ajansı ile çalışmanızın işletmenize ve bireysel web sitenize sağlayacağı çok sayıda fayda bulunmaktadır. 5 temel fayda var ki, SEO’nun size en çok yarar sağlayacak temel noktalarını içerir. Profesyonel SEO ajansları tek bir noktaya odaklanmak yerine bütünü inceledikten sonra geliştirilmesi gereken noktaları belirler ve işlemlere başlar.

Gezgin Ajans profesyonel SEO ekibi ile web sitenizin tüm SEO çalışmalarını takip ederek, sizlere kendi profesyonel alanınızda çalışmak için zaman yaratır. Gezgin Ajans’ın yapmış olduğu SEO çalışmaları ile ziyaretçi sayısında ivme kazanırsınız. Bu sayede işletmenizin satışları veya reklam gelirleri artacaktır. SEO ajansı ile çalışmanın size sağlayacağı 5 temel faktör şu şekildedir;

 1. SEO web sitenize ücretsiz organik trafik sağlar.

Arama motoru optimizasyonu, tüm web siteleri için olmazsa olmaz çalışmalardan biridir. Geçmişte, birçok kategoride hem web site sayısı hem de içerik sayısı çok azdı. Bu açıdan çoğu sektör SEO çalışmalarına ihtiyaç duymuyor, sadece rekabet olan sektörler SEO çalışmaları yaptırıyordu. Şimdilerde ise her sektörde rekabet yüksek düzeyde ve SEO çalışmalarını yaptırmak her kategori için bir zorunluluk haline geldi.

Maalesef SEO olmadan, web siteniz için harcanan emeklerin karşılığını almak mümkün değil. Sitenize ücretsiz organik trafik sağlamak istiyorsanız, SEO’nun gücünden faydalanın.

Gezgin Ajans ile çalışmaya başlamanız ile birlikte aramalarda daha üst sıralarda yer almaya başlayacaksınız. Bu sayede organik trafiğinizde gözle görünür bir artış olacak. SEO uzun ve sabır gerektiren bir süreçtir. Yaşamış olduğunuz yükseliş ivmeli bir şekilde yaşanacaktır. Bu açıdan portföyümüzde yer alan müşterilerimizin büyük bir kısmı ile bütçeleri doğrultusunda uzun süreli bir anlaşma yapmaktayız.

SEO şirketinden alacağınız organik SEO hizmetleri ile, aramalarda görünürlüğünüz artacak, potansiyel müşterilerinize ulaşma ihtimalini artırmış olacaksınız ve pazarlamaya ayıracağınız bütçeyi büyük oranda azaltma fırsatı elde etmiş olacaksınız.

 1. SEO şirketlerinin deneyimlerinden faydalanın.

SEO işlemleri hakkında teorik olarak bilgili olmak güzel bir başlangıç olsa da deneyim çok önemlidir. SEO işlemlerinin profesyonel olmayan bir ekip tarafından yönetilmesi faydadan daha fazla zarara neden olmaktadır.

Tarafımıza gelen ve öncesinde SEO hizmeti aldıklarını ve sorun yaşadıklarını belirten müşterilerimiz için ön çalışma yapmaktayız. Bu sayede, SEO adı altında yapılan yanlışları ve siteyi olumsuz etkileyen unsurları ortaya koyarak, sağlıklı bir başlangıç yapmış oluruz.

Özellikle işletmelerin resmi web sitelerinde çok daha fazla dikkatli olmaları gerekir. Resmi firma sitelerinde yapılan yanlışları düzeltmek çok zordur. Başka bir domain ile de devam edilemeyeceği nedeni ile çok daha dikkatli olmak gerekir.

Uygulanan geçmiş SEO projeleri hakkında bilgi almak, sizlerin hedefleri için iyi bir yol gösterici olacaktır.

SEO ajansı ile çalışarak, sitenizi yeni algoritmalara anında adapte edebilir ve hatalı SEO işleminden kaçınarak SEO cezası almadan organik büyümeyi sağlayabilirsiniz.

 1. SEO şirketleri en iyi sonuçları alır.

SEO uygulamalarını deneme yanılma yolu ile yapmak her proje için doğru olmayacaktır. Uzun yıllardır hizmet veren, üzerine büyük emekler ve bütçeler harcanmış bir web sitesini şansa bırakmak mantıklı bir tercih olmayacaktır. Bu açıdan SEO uzmanları ile çalışmak site sağlığı açısından hayati önem taşır.

Yapılan hizmetler raporlanmakta ve deneyimli kadrosu ile sorunsuz ve organik SEO çalışmaları yapılmaktadır. Bu artılarla birlikte sitenizin hem trafiğinde hem de işlevselliğinde iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Sitenin sahip olduğu mevcut durum, eksik yönleri, veriler sonucunda planlanan çalışmalar ve yorumlamaların hepsi uzmanlık gerektirir. Bu açıdan SEO ajansı ile çalışmak hedeflerinize net bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

 1. SEO çalışmalarını profesyonellere bırakmak, en iyi yaptığınız işlere yoğunlaşmanızı sağlacaktır.

Birçok web sitesi sahibinin profesyonel işi SEO çalışmaları yapmak değildir. Webmaster okur yazarlığını geliştirmek önemli olsa da SEO çalışmalarını dışarıdan destek almak yerine;  hem web sitenin içeriğini hem de SEO çalışmalarını yapmak yorucu olacaktır.

SEO ancak, sitenin bir değer üretme ihtimali varsa değerlidir. Bir işletmenin ürünleri ve hizmetleri iyi ise SEO ile daha fazla kişiye ulaşarak satışlar artabilir. Profesyonel olarak yaptığınız iş konusunda iyi değilseniz, SEO size trafik sağlasa da dönüşüm alamazsınız. Bu açıdan siz profesyonel işlerinize yoğunlaşın, Gezgin Ajans olarak biz de SEO hizmetini yerine getirelim.

 1. 360 derece hizmet veren ajanslar, SEO'dan daha fazlasına yardımcı olabilir.

SEO hizmetlerinin yanı sıra web sitenizin daha birçok sayıda ihtiyacı bulunmaktadır. İçerik pazarlaması, web site tasarımı, reklam kampanyası düzenleme ve reklamların optimize edilmesi gibi çok sayıda farklı hizmete de ihtiyaç vardır. Tüm hizmetlerin tek bir kaynaktan alınıyor olması, hem işleri kolaylaştıracak hem de daha hesaplı olacaktır.

Gezgin ajans olarak, SEO hizmetlerinin yanı sıra, aşağıdaki hizmetleri de sunarak değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz;

 • İnternet Reklamcılığı: Google, Instagram, Facebook, Youtube ve Yandex reklamcılığı
 • Tasarım: Kurumsal Web Tasarımı, E-ticaret Paketleri, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı
 • Danışmanlık: SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı, Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Yerel SEO

Kurumsal SEO Optimizasyonu

Maalesef geleneksel yaklaşıma sahip şirket yöneticileri için SEO çalışmaları, firmalar için bir zorunluluk değil, etkisi yüksek olmayan isteğe bağlı çalışmalardı. Ancak birçok firma acı tecrübeler ile SEO’nun bir zorunluluk olduğunu öğrendiler. Küresel firmalar bu konuyu ilk fark edenler olurken, şimdilerde orta ve küçük ölçekli şirketler de SEO’nun önemini kavradı.

Dijital ortamda, büyük şirketler ile küçük şirketler aynı arenada bulunuyorlar. SEO ile start up girişimlerin büyük bir ivme kazanması mümkündür. Ayrıca işletmenin ortaya koyduğu ürün ve hizmetler için pazarlama çok önemlidir. Dijital pazarlama konusunda da SEO olmazsa olmaz bir faktördür.

Kurumsal SEO optimizasyonu için kurumların içinde kendi ekipleri olacağı gibi dış kaynak olarak da SEO optimizasyonu yaptırabilir. Gezgin Ajans, kurumsal SEO taleplerini karşılamak için profesyonel SEO ekibi ile hizmetinizdedir.

SEO Ajansı Olarak Neler Sunuyoruz?

Gezgin Ajans olarak çok sayıda SEO hizmetini birarada sunuyoruz. 360 derece SEO yaklaşımı sayesinde bir web sitesinin optimize edilecek tüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uzman SEO ekibimiz ile birlikte, çalışma istediğiniz blog siteleri, portal siteleri, e-ticaret siteleri ve diğer web siteleri ile çalışmaktayız. Sahip olduğumuz zengin müşteri portföyü sayesinde çok sayıda kategoride ve pazarda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Farklı kategori ve pazarlarda çalışmamız, yüksek deneyim ve yaklaşım kazanımı elde etmemizi sağladı. Sizin taleplerinizi en iyi şekilde karşılayarak, arama motorlarında sıralamalarınızı yükseltmek ve organik trafik elde etmenize yardımcı olmak için buradayız.

Gezgin Ajans bünyesinde yer alan SEO ekibimiz ile aşağıda yer alan hizmetleri vermekteyiz.

Sektörel Analiz

Bulunduğunuz sektörde yapacağımız detaylı analizler ile hem rakiplerinizi hem de rekabette bir adım öne geçmek için neler yapılabileceğini öğrenmiş olacaksınız. Sektörel analizin en büyük faydalarından biri, rakiplerinizin yaptıklarını öğrenmek olduğu kadar yapmadıklarını da öğrenmektir. Bu sayede, sektörünüzde bir boşluk tespit edebilir ve bu boşluğu değerlendirerek, işletme veya bireysel web sitelerinize ivme kazandırabiliriz. Web sitelerin gelişmesi için öncelikle mevcut durumu doğru analiz etmek ve kendi alanındaki rakipleri, ne yaptıklarını, hangi konularda otoriter olduklarını bilmek gerekir.

Sektörel analiz taleplerinizi aldıktan sonra profesyonel SEO ekibimiz çalışmalara başlar ve sizlerin bilgisine sunmak için detaylı rapor hazırlanır. Detaylı rapor sayesinde, hem veriler kayıt altına alınmış olur hem de yapılması gerekenler tarafınıza tek tek bildirilir.

Rekabet Analizi

Gezgin Ajans tarafından sunulan bir diğer önemli SEO hizmeti de, rekabet analizidir. Rekabet analizi ile bulunduğunuz sektördeki fırsatları öğrenebilirsiniz. Rekabetin yüksek olduğu alanları zorlamak yerine öncelikle rekabet analizi sayesinde, düşük rekabetli alanlar tespit edilebilir. Bu bilgiler doğrultusunda, web sitenizin rekabetin düşük olduğu alanlarda otoriter site olması sağlanır.

Teknik SEO Hizmetleri

Teknik SEO hizmetleri, profesyonel SEO ekipleri tarafından yürütülmesi gereken bir konudur. Bu alanda yapılan yanlışların düzeltilmesi kolay olmamakla birlikte zaman almaktadır. Bu açıdan profesyonel SEO ajanslarının en çok hizmet sağladığı alanlardan biridir. Sizler de Gezgin Ajans’ın sunmuş olduğu teknik SEO hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Site İçi Seo

Site içi SEO, web sitenizin bünyesinde yapılması gereken SEO çalışmalarını içermektedir. Çok sayıda site içi SEO hizmeti tek bir ana hizmet olarak verilmektedir. Bu doğrultuda, sitenizin sorunsuz bir SEO’ya sahip olması, profesyonel SEO ekibimizce sağlanmaktadır. Çalışmaların detayları ve düzenli raporlama ile birlikte, müşterilerimizi çalışmalar konusunda sürekli  güncel tutuyoruz.

Site Dışı Seo

Site dışı SEO çalışmaları, sitenizin dışında yapılacak ama web sitenizi destekleyecek olan çalışmalardır. Bu alanda yapılan çalışmalar hem yüksek getiri sağlar hem de yüksek risk içerir. Yanlış yapılan site dışı SEO çalışmalarının web site üzerinde hayati sonuçları olabilir. Gezgin Ajans ekibi sadece organik site dışı SEO çalışmaları yapmaktadır. Bu sayede, Google ve diğer arama motorları tarafından herhangi olumsuz bir ceza ile karşılaşma söz konusu olmaz.

E-ticaret SEO Hizmeti

E-ticaret siteleri için özel tasarlanan bir SEO hizmetidir. İçerik siteleri ile e-ticaret sitelerini birbirinden ayıran önemli farklar bulunmaktadır. Tamamen farklı yaklaşım ve amaca sahip olan bu sitelerin, SEO çalışmalarında da hem farklar hem de ağırlık verilmesi gereken başka konular bulunmaktadır. Gezgin Ajans, çok sayıda e-ticaret sitesi için SEO hizmeti vermektedir.

İçerik Planlama

SEO çalışmalarında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri içerik planlamadır. Kaliteli içerik oluşturma ve doğru tasarım ile birlikte yayınlamak çok önemlidir. Kalite içerik, hem bilgilendirici olmalı hem de SEO uyumlu içerik kriterlerini taşımalıdır. Gezgin Ajans içerik planlama konusunda sizlere detaylı hizmet verirken önemli konular hakkında da bilgilendirme yapmaktadır. Böylelikle sizler de içerik planlama konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz.

Organik Trafik Nedir?

Organik trafik, bir web sitenin, uygulamanın veya herhangi dijital bir içeriğin, arama motorları üzerinden trafik elde etme anlamına gelir. Organik trafik, kazanılması görece zor ama ücretsiz bir trafik türüdür. Firmaların uzun vadeli SEO çalışmalarındaki öncelikli amacı, organik trafik elde etmektir.

Web sitenize herhangi bir arama motorundan gelen, ancak bunun için ödeme yapılmayan trafik için herkes istekli olsa da kazanımı için düzenli SEO çalışmaları ve sabırlı bir yaklaşım gerekir. Organik trafik, çoğu kategoride kazanımı uzun vadede oluşan bit trafik türüdür. Organik trafik, pazarlama ve SEO çabalarının bir sonucu olacaktır.

SEO İçin Doğal Backlink’in Önemi

Site dışı SEO çalışmalarında en çok kullanılan hizmetlerden biri backlink oluşturmaktır. Başka sitelerin sitenize olan referansı, Google’ın gözünde bir değer yaratır. Nasıl ki yaşantımızda, ürün veya hizmet aldığımız bir işletme veya kurumu çevremizdekilere olumlu bir şekilde anlatıyoruz ve onlara müşteri kazandırıyoruz. Dijital dünyada da, web sitelerinin birbirine dofollow linkler ile referans olması, bu pazar içerisinde değer transferi anlamına gelmektedir. Yalnız bu çalışmanın organik bir şekilde yapılmaması, bazı durumlarda yarardan çok zarar doğurmaktadır.

Gezgin Ajans olarak backlink çalışmalarını tamamen organik bir şekilde yürütüyor, Google’ın en son algoritmasına göre optimize ediyoruz. Siteniz ile alakalı olmayan ve tamamen başka bir kategoride yer alan bir siteden backlink çalışması yapmak doğru olmayacaktır. Bu açıdan, siteniz alanında yüksek kalitede olan otoriter siteleri kullanmak ve dofollow ile yüksek değer transferi sağlamak önceliğimizdir.

Web Site Hızının SEO’ya Etkisi

Google ve diğer arama motorları, arama sonuçlarında sıralama yaparken çeşitli faktörleri göz önüne alırlar. Bu önemli faktörlerden biri de site hızıdır. Web sitesinin hızlı olması, ziyaretçilerin en çok aradığı konulardan biridir. Yapılan araştırmalar, 3 saniyeden geç açılan sayfaların %70’e varan hemen çıkma oranına sahip olduğunu göstermektedir. Hemen çıkma oranı yüksek olan sitelerin, arama sonuçlarında başarılı yerlerde olması mümkün değildir.

Web site hızını ölçmek için çok sayıda araç bulunmaktadır. Google Pagespeed Insights da onlardan biridir. Sizler de web sitenizin hızını ölçerek, mevcut durumu analiz edebilirsiniz.

Gezgin Ajans SEO ekibi olarak hem yazılımsal hem de tasarımsal yaklaşımlar ile web site hızına doğrudan etki eden iyileştirmeler yapmaktayız.

Web Sitem SEO’da ne zaman yükselir?

Organik SEO çalışmalarının site üzerindeki etkisi sitenin mevcut durumuna göre farklılık gösterse de ücretli trafik almaya göre uzun zaman gerektirir. Organik olmayan SEO çalışmaları kısa süreli etki gösterse de ani bir şekilde düşüş ile sonuçlanır. Sağlıklı SEO çalışmaları ise sağlam temeller üzerine kuruludur. Web site trafiğine olan etkisi zaman alsa da uzun vadede çok daha büyük fayda sağlar. Sağlam temelleri olan bir bina kolay kolay yıkılmayacağı gibi, sağlam temelleri olan bir web siteside, arama sonuçlarında kolay kolay düşüş yaşamayacaktır.

Gezgin Ajans SEO ekibi olarak müşterilerimizle şeffaf bir paylaşım halindeyiz. Çalışmaların sağlıklı ve organik bir şekilde gerçekleşmesi için sabırlı olmak gerekir. Müşterilerimize bu konuda detaylı bilgilendirme yaparak, çalışma öncesi süreci net bir şekilde açıklıyoruz. Web sitenin SEO çalışmalarına olan tepkisi sitenin mevcut durumuna göre de değişmektedir. İçeriği çok kaliteli olan siteler, SEO çalışmalarına hızlı bir şekilde tepki verebilmektedir. Ama içerik açısından zengin olmayan web sitelerinin SEO çalışmaları daha uzun zaman almaktadır.

Kullandığımız SEO Araçları

SEO çalışmaları için kullanılan önemli dijital araçlar bulunmaktadır. Bu araçların bir kısmı ücretsiz olmakla birlikte bir kısmı için yıllık 9.990 dolara varan abonelikler gerekir.

Gezgin Ajans olarak aşağıda yer alan ücretli ve Google tarafından sunulan ücretsiz araçlar kullanılmaktadır. Gezgin Ajans’tan hizmet alarak aşağıda yer alan araçlara hiçbir ücret ödemeden hizmet almış olursunuz.

 • Semrush: Ücretli bir araç olup yıllık abonelik ücreti 9.990 dolara varmaktadır. SEO çalışmalarında Ahrefs ile birlikte kullanılan profesyonel araçlardan biridir.
 • Ahrefs: Ücretli bir araç olup yıllık abonelik ücreti 4.499,40 dolara varmaktadır.
 • Google Search Console: Ücretsiz Google araçlarından biri olan Search Console, web siteniz hakkında Google’a doğru bilgilendirmeler yapmayı ve metrikleri takip etmeyi sağlar.
 • Google Analytics: Ücretsiz bir araçtır. Web sitenize yerleştirilen izleme kodu aracılığı ile sitenizin metrikleri analiz edilir ve raporlanılır.
 • Rank Math: Hem ücretli hem de ücretsiz paketleri bulunmaktadır. Birçok küresel firma Rank Math SEO ile birlikte çalışmaktadır.

SEO’nun Dijital Pazarlamaya Etkisi

İşletmelerin pazarlama çalışmaları içerisinde çok önemli bir yere sahip olan dijital pazarlama, SEO ile verimli hale gelir. Ücretli trafik oluşturmak için çeşitli platformlar üzerinden reklam kampanyaları düzenlenebilir ama işletmeye maliyeti olacaktır. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu tarz yüksek reklam maliyetlerini karşılaması kolay değildir. Bu açıdan, organik trafik oluşturmak hem çok daha az maliyetli hem de uzun vadede büyük faydaları olan bir eğilimdir.

SEO’nun etkisi ile birlikte içeriğin pazarlaması, yüksek organik trafik oluşumunu sağlar. Bu sayede, web sitenizin etkileşim ve dönüşüm oranları artar. Bu değerler gelire ve karlılığa büyük katkıda bulunur.

Gezgin Ajans olarak, farklı pazarlarda hizmet gösteren çok sayıda firma ve bireysel müşterilerimiz ile çalışmaktayız. Dijital pazarlama okur yazarlığı gelişmiş karar vericiler, son yıllarda, ücretli reklamlar ile SEO çalışmalarını harmanlayıp daha başarılı bir yolculuğa çıkmış oldular. Bizler bu yolculukta, iki konuda da hizmet vererek müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

SEO Fiyatları

SEO fiyatları, web sitesinin bulunduğu kategoriye, müşterinin hedeflerine ve agresiflik boyutlarına göre farklılık göstermektedir. İçerik siteleri için yapılan SEO çalışmaları ile E-ticaret siteleri için yapılan SEO çalışmaları farklılık göstermektedir. Kurumsal SEO fiyatları ile E-ticaret SEO fiyatları da birbirinden ayrılmaktadır.

Gezgin Ajans olarak, özel SEO çalışması talep eden müşterilerimiz ile bir ön görüşme gerçekleştirmek ve onların hedeflerini net bir şekilde öğrenmekteyiz. Hedeflerin ortaya konması ile birlikte yapılması gereken çalışmaların boyutu ortaya çıkacak ve bu doğrultuda hizmet için en rekabetçi fiyatlandırmamız tarafınıza sunulacaktır.

Gezgin Ajans’ın profesyonel SEO ekibi, sizlerin kurumsal SEO, e-ticaret SEO ve daha çok sayıda özel SEO çalışması için taleplerinizi beklemektedir.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp