Niğde Sosyal Medya Danışmanlığı - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Niğde Sosyal Medya Danışmanlığı

Pandemi öncesinde dijital dünyanın hızlı bir yükselişi vardı. Ancak pandemi dönemiyle dijitalleşme bütün sektörlere girmiş oldu. Şimdilerde, hemen hemen bütün ihtiyaçlar online olarak sipariş edilmekte ve dijital ortam üzerinden ulaşılmaktadır. Market alışverişinden restoran alışverişine, moda alışverişinden elektroniğe kadar hemen hemen tüm gereksinimler, online olarak sağlanıyor. Bunun yanı sıra, fiziki işlem gerektiren işlerde de öncelikle dijital ortamda hedef kitleye ulaşılıyor ve sonrasında fiziki olarak ticaret gerçekleşiyor. Tüm bu gelişmeler gösteriyor ki, yapılan işten bağımsız olarak sosyal medyada var olmak bir zorunluluk haline geldi. Niğde’de faaliyet gösteren işletmeler de sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde oluşturarak tüm Türkiye’ye değil tüm dünyaya açılma olanağına sahip oluyor.

Sosyal medya danışmanlığı, işletmelerin hedeflerine ulaşması için en önemli görevlerden birini yerine getiriyor. O da en önemli pazarlama kanallarından biri olan sosyal medya pazarlamasıdır. Bir işletmenin, sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri, hedef kitle ile buluşturması en önemli önceliklerinden biridir. Aksi takdirde, var olan ürün ve hizmetlerin hiçbir anlamı kalmaz. İşte tam olarak burada devreye giren sosyal medya ajansı, tüm bu gereksinimi profesyonel bir şekilde yerine getiriyor. İşletmelere de sadece kendi işlerine odaklanma fırsatı doğmuş oluyor.

Neden Sosyal Medya Ajansına İhtiyacım Var?

Sosyal medya ajansı, bir işletmenin sahip olduğu değerleri, ilgi duyabilecek kişilere göstermek için bir dizi işlem gerçekleştirir. Bu çalışmalar arasında sosyal medya reklamcılığı da bulunmaktadır. Özellikle, henüz belirli bir takipçi kitlesi olmayan işletmeler, sosyal medya hesaplarını yeni aktif hale getirdiklerinde zorluk yaşayabiliyor. Hedeflerinde agresif bir büyüme olan işletmelere, sosyal medya danışmanlığı içerisinde sunulan hizmetlerin yanı sıra, dijital reklamcılık hizmetleri de sunuluyor. Bu sayede, çok daha kısa süre içerisinde büyük oluşumlar meydana getirilmiş oluyor.

Oluşturulan sabit sosyal medya paketi çeşitleri sayesinde, her bütçeye uygun, ulaşılabilir bir danışmanlık sunulmuş oluyor. Firmanın sahip olduğu sosyal medya platformu sayısı, günlük talep ettiği içerik sayısı, ulaşmak istediği hedefler ve diğer faktörler, seçmeleri gereken paketi değiştiriyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı İle Neler Elde Ederim?

Sosyal medya danışmanlığı aldığınız takdirde, işletmeniz için çalışan bir sosyal medya uzmanı elde etmiş olursunuz. Kendi bünyenizde çalıştırmanız halinde çok yüksek masraf oluşturacak bu pozisyon, bizim gibi dış kaynak üzerinden aldığınız takdirde minimum seviyede bir masraf oluşturacaktır. Yapacağınız cüzi bir yatırım karşılığında, işletmenizi hem Niğde’de hem de Türkiye’de ön plana çıkarmış olacaksınız. Bunun sonucunda, satış rakamlarında ve ulaştığınız kişi sayısında gözle görülür bir artış olacaktır.

Alacağınız hizmetin kapsamına göre farklılık gösterse de elde edeceğiniz temel hizmetler aşağıda sıralanmıştır;

  • İşletmeye uygun içeriklerin oluşturulması
  • İlgili sosyal medya platformu ya da platformları üzerinden trendlere uygun bir şekilde paylaşılması
  • Gönderinin ilgi duyulacak hedef kitleye ulaştırılması ve performansının takibi
  • Yüksek performans gösteren içeriklerin belirlenmesi ve bu alanda yoğunlaşma
  • Tarafınıza sunulacak şeffaf raporlar ile ayırdığınız bütçeye karşılık aldığınız faydanın net bir şekilde sunulması

Niğde Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Niğde’de faaliyet gösteren firmalar, sosyal medya yönetim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirler. Hazır paketlerden faydalanabilecekleri gibi firmanın hedefleri doğrultusunda özel paketler de hazırlanmaktadır. Her bütçeye uygun bir sosyal medya paketi sunmaktayız. Sizler de çok daha fazla kişiye ulaşmak ve işlerinizi büyütmek istiyorsanız profesyonel sosyal medya uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp