Kocaeli Web Tasarım - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Kocaeli Web Tasarım

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık firmalar müşterilerine daha kolay ulaşabilmek için bazı yeniliklere ihtiyaç duymaktadır. Firmalar işlerini en iyi şekilde yansıtacak web tasarımlarını yapmaktadır. Teknolojinin her alanda kullanması sayesinde firmalar yaptığı işleri hızlı, dinamik ve görsel açıdan kurumsal web tasarım sitelerini yapma imkanı sağlamaktadır.

Web Tasarım ve E-ticaretin Önemi

Firmalar yaptığı işlerin herkes tarafından bilinmesi, ürünlerinin daha çok kişiye ulaşması için web tasarıma ihtiyaç duyarak internet ortamında arandığında arama motorlarında üst sıralarda yer almak istemektedir. İnternet bağlantılarının hızlanmasıyla artık herkes merak ettiği konuları araştırma imkanı sağlamaktadır. İnsanlar artık konum fark etmeksizin almak istediği hizmeti ve ürünü internetten araştırarak en iyi firmaya, referansı güçlü olana ve uygun fiyatlı arayışı içinde olmaktadır. Siz de işletme olarak web sitenizde yaptığınız hizmet ve ürünleri paylaşarak insanlarla bağlantı kurabilir yeni kazanç kapıları açabilirsiniz.

Firmalar web tasarım sitelerini oluştururken mobil ve tablet uyumlu özelliklerine sahip yapmalarında fayda bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde herkes tarafından ulaşabilir olur ve mobil ve tabletler gibi birçok cihazdan görülmesi sağlanmaktadır.

Mobil uyumun yanı sıra arama motorlarının yönergelerine göre SEO yani arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun olarak yapıyoruz. Meta, description, yazılımsal optimizasyon, site hızı, içerik düzenleme, kullanıcı deneyimi gibi gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik firmayı diğer firmalardan ayıran firmanın davranış, duruşu ve imajını temsil eden kimliktir. Firmalar için yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı kurumsal kimlik tasarımı önemli bir yere sahiptir. Firmalar daha çok kişi tarafından tanınması için logo, kartvizit tasarımlarını yapmaktadır. Bu ürünler ile firmamızı diğer firmalardan ayıracak kendine özgü reklam ve logolar kullanılmaktadır.

Kartvizitler Ne işe Yarar?

Günümüzde insanların ve firmaların tanıtımı için hazırlanan üzerinde kısa tanıtıcı bilgiler olan kartlardır. Kartvizit üzerinde kişilerin ad soy ad bilgileri, şirket adı, kişini görev yeri gibi bilgiler bulunmaktadır. Kartvizitler sayesinde istenilen kişiye daha çabuk ulaşılmasını sağlar. Kartvizitler firmalar için önemli rol oynamaktadır. Firmalar farklı olmak için dijital kartvizit tasarımlara yönelmektedir. Günümüzde kartvizit modelleri ve tasarımları artarken hâlâ sade ve klasik kartvizitler kullanılmaktadır.

Kocaeli Sosyal Medya Danışmanı

Şirketinizin sosyal medya hesaplarıyla güçlendirmek mümkün! Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkendin, Pinterest gibi sosyal medya araçlarıyla insanlarla olan iletişimi artırarak sosyal medyada görünür olmanız gerekmektedir. Sadece görünür olmakla yetmeyip, ürün ve hizmetlerinizi sunarken insanlarla samimi bir dille bağ kurmak da gerekiyor. Bu noktada sosyal medya içerik üretimine paylaşımlarda özel tasarım, editör yazar desteği ve etiket (hashtag) kullanımıyla başarıya ulaştırıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için çekinmeyin. 🙂

Kocaeli Web Tasarım Fiyatı

Kocaeli web site tasarım ajansı olarak ihtiyacınıza uygun olarak oluşturulan projeye göre belirlenen en ekonomik ve uygun fiyatlı mobil uyumlu web  tasarım çalışmaları için 0312 911 23 02 numaralı telefonu arayarak veya İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp