Kırşehir Sosyal Medya Danışmanlığı - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Kırşehir Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital dünyada var olmak ve sahip olduğu kitleyi her geçen gün büyütmek, işletmelerin yapması gereken en önemli pazarlama çalışmalarından biridir. Dijitalleşen dünyada, kendi kabuğundan çıkmayan firmalar, hızlı bir şekilde yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirler. Büyük ölçekte firmalar, kendi bünyelerinde istihdam ettiği çok sayıda sosyal medya uzmanı ile birlikte, sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yürütüyor. Ancak, küçük ve orta ölçekte firmaların büyük bir bölümü bu şekilde bir iş için istihdam bütçesi ayıramıyor. Tam olarak bu noktada sosyal medya ajansı devreye giriyor. Gezgin Ajans, sahip olduğu deneyimli sosyal medya uzmanları ve sektör tecrübesi ile, işletmelere profesyonel ve başarı odaklı bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Gezgin Ajans’ın sosyal medya uzmanları ile iletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için kullanabileceğiniz iletişim kanalları; 0312 911 23 02 nolu telefon numarası ve bilgi[@]gezginajans.com e-mail adresidir. Talepleriniz hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma en kısa sürede tarafınıza sunularak, onayınız dahilinde sosyal medya yönetimi hizmetine başlanacaktır.

Kırşehir sosyal medya danışmanlığı hizmeti, her ölçekte ve her sektörde firma için başarılı sonuçlar veren ve uzun vadede firmanın markalaşmasını sağlayan önemli bir yatırımdır.

Sosyal Medya Danışmanlığının Satışlara Etkisi

Yaşam tarzının hızlı bir şekilde değiştiği dünyada, alışveriş yapma seçeneği de dijitalden yana kullanılmaya başlandı. Hem ekonomik hem de sürecin zahmetsiz olması, e-ticaretin hızlı bir şekilde büyümesini sağladı. Gün içerisinde farklı lokasyonlardan farklı gereksinimleri karşılamak için gereken zaman, çok sayıda uygulama ve e-ticaret sitesi sayesinde kullanıcılara kaldı. Pandemi sonrasında, büyüyen e-ticaret sektörü girmesi zor sektörlere de nüfus etti. E-ticaretin yakın gelecekte düşünmediği sektörler, gerçekleşen dijitalleşme ile birlikte yeni normal haline geldi.

Yukarıda yer alan gelişmeler ile birlikte, işletmelerin dijitalleşmesi ve sosyal medyada aktif olarak bulunması zorunluluk haline geldi. E-ticaret sitelerinin birçoğu ürün ve hizmetlerini sosyal medya hesaplarında tanıtıyor ve orada bulunan takipçileri ve diğer kullanıcıları kendi platformlarına aktararak satışların artmasını sağlıyor. Sadece kendi platformlarında değil, Instagram gibi sosyal medya platformlarının bünyesinde açtıkları mağazalar ile yüksek dönüşüm oranlarına ulaşabiliyorlar. Bu açıdan, alacağınız profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile birlikte satışlarda ciddi olumlu etkiler görebilir ve uzun vadede ücretli reklam kampanyalarına olan bağımlılığınızı azaltabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Neler Sunuyor?

Sosyal medya danışmanlığının sunmuş olduğu çok sayıda kombine hizmet sayesinde, işletmeler farklı platformlar üzerinden hedef kitlelerine ulaşmış oluyorlar. Kırşehir’de faaliyet gösteren üreticiler, restoranlar, kuaförler, yeme içme sektörü, eğlence sektörü ve çok daha fazlası sosyal medyanın gücü ile birlikte bilinirliklerini artırabilirler. Sunulan hizmetler arasında aşağıda yer alan ana başlıklar yer alır;

  • İşletmenin gereksinimlerinin belirleme ve doğru sosyal medya platformlara odaklanma
  • İşletmenin sahip olduğu kurumsal kimliğe ve bulunduğu sektöre uygun paylaşım şablonlarının oluşturulması
  • Uygun yazı tipi, renk şemaları ve hedef kitleye karşı kullanılacak metin dilinin belirlenmesi
  • İçeriklerin hedef kitlenin ilgisini çekecek şekilde oluşturulması ve planlı bir şekilde paylaşılması
  • Oluşturulan içeriklerin performansının takibi ve optimizasyonu
  • En yüksek etkileşim alan zaman dilimlerinin belirlenmesi ve paylaşımların bu doğrultuda yeniden planlanması
  • İçeriklerin farklı sosyal medya platformlarının sahip olduğu boyutlara uygun olacak şekilde oluşturulması
  • Hizmete başlanılan tarih ile birlikte sunulan periyodik raporlar ile müşteriye bilgi verilmesi

Sosyal medya danışmanlığının temel yaklaşımı, yukarıda yer alan görevlerin yerine getirilmesi üzerinedir. Müşteri tarafından talep edilen ekstra talepler doğrultusunda, ek görevler bulunabilir. Sosyal medya uzmanlarımız ve müşteri arasında yapılacak toplantı ile birlikte talep edilen ya da ihtiyaç duyulan görevler tek tek belirlenerek müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur.

Kırşehir Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Sosyal medya yönetiminin fiyatlandırması çok sayıda faktörü içerisinde barındırmakta ve değişkenlik göstermektedir. Yönetilecek sosyal medya hesap sayısı, platform sayısı, paylaşılacak içerik sayısı, kullanıcı yorumlarını cevaplama hizmeti ve diğer faktörler ışığında fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca, işletmelerin talep etmesi durumunda organik sosyal medya kampanyalarının yanı sıra ücretli kampanyalar da oluşturulmaktadır. Bu doğrultuda, çok daha büyük bir strateji doğrultusunda sosyal medya danışmanlığı oluşturulur.

Hazır sosyal medya paketlerimizle her bütçeye uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla sosyal medya hesapları profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Ayrıca Kırşehir’de bulunan işletmelerin sahip olduğu hedefler doğrultusunda özel paketler oluşturulabilir ve hedef odaklı çalışmalar gerçekleştirilebilir. Detaylı bilgi için 0312 911 23 02 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilir ve işletmeniz hakkındaki detaylı bilgiyi bilgi[@]gezginajans.com e-mail adresi üzerinden iletebilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp