Karabük Sosyal Medya Danışmanlığı | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Karabük Sosyal Medya Danışmanlığı

Her ölçekte işletmenin dijitalleşme süreci bir zorunluluk haline geldi. Pandemi sonrası farklı segmentlerde yer alan hedef kitlelerin hepsi, dijital üzerinden alışveriş yapmaya alıştı. Bu gelişme sebebiyle sosyal medyanın gücü hiç olmadığı kadar hissedilmeye başlandı. Her ölçekte firma, sosyal medya üzerinden yayınladığı içeriklerle hedef kitlelerine ulaştı ve satışlarında gözle görülür bir artış oluşturdu. Karabük sosyal medya danışmanlığı hizmetini alan Karabüklü işletmeler, hem şehir içerisinde kolak pazarda hem de tüm Türkiye’deki satış rakamlarında artış yaşanmasını sağlıyor. Sizler de her bütçeye uygun sosyal medya paketleri hakkında bilgi almak için Gezgin Ajans’ın profesyonel sosyal medya uzmanlarıyla iletişime geçin. 0312 911 23 02 nolu telefon numarası ve bilgi[@]gezginajans.com e-mail adresi iletişime geçmek için alternatif kanallardır.

Sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen organik içerik çalışmalarıyla uzun vadede çok ciddi kitleler elde edebilir ve reklam bütçesine gerek kalmadan milyonlara ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen organik çalışmaların sonuç vermesi zaman ve istikrarlı bir şekilde paylaşım yapmayı gerektirir. Bunun için, işletmeler kendi işlerine odaklanırken, sosyal medya hesapları da profesyonel sosyal medya ajansları tarafından takip edilmelidir. Bu sayede, başarı çok daha hızlı ve kalıcı bir şekilde gerçekleşecektir.

Sosyal Medya Danışmanlığının İşletmelere Faydaları

Sosyal medya yönetimi sayesinde işletmelerin sosyal medya hesapları düzenli olarak içerik sahibi olurken, hedef kitle ile olan etkileşim de ivmeli bir şekilde artar. Sosyal medya hesaplarının aktif olması hem fiziki hem de dijital ortamda müşterilerin işletmenizi ziyaret etmesini sağlar. Farklı platformlar farklı yaklaşımlar gerektirir. Her sosyal medya platformunun kendine özgü bir kitlesi ve oluşturduğu trendler bulunmaktadır. Bu konudaki uzmanlık, paylaşılan içeriklerin çok daha fazla etkileşim ve dönüşüm almasını sağlar.

Özellikle küçük ve orta ölçekte işletmelerin bünyelerinde sosyal medya uzmanı çalıştırması bir hayli maliyetli olacaktır. Bu gibi durumlarda, dış kaynak olarak satın alınacak sosyal medya danışmanlığı sayesinde hem süreç profesyonel bir şekilde yönetilmiş olur hem de çok daha düşük bütçeler ile başarı elde edilir.

İşletmenin sahip olduğu kurumsal kimliğe uygun şablonlar oluşturmak, grafikler tasarlamak ve doğru zaman dilimlerinde paylaşmak başlı başına uzmanlık gerektiren konulardır. Bu konularda, işletmelerin yeterli deneyime sahip olmayışı, harcanan emeğin sonuç vermemesine neden olur. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek adına, işi profesyonellere teslim etmek gerekir.

Sosyal Medya Danışmanlığı İle Alınan Hizmetler Nelerdir?

Sosyal medya danışmanlığı kapsam açısından temel hizmetleri barındırdığı gibi müşteriyle yapılan görüşmeler sonucunda işletmenin ihtiyaç duyduğu bütün özelliklere sahip olabilir. Bilhassa büyük bütçeli iş birliklerinde, Gezgin Ajans ekibinin müşteriyle yapacağı yüz yüze veya görüntülü toplantılarla müşteriye özel sosyal medya paketleri hazırlanmaktadır.

Karabük sosyal medya yönetimi hizmeti içeriğinde aşağıda yer alan temel sosyal medya hizmetlerini barındırır.

  • Sektöre uygun şablonların oluşturulması, firmanın kurumsal kimliğine uygun renk tonlarının seçimi ve doğru yazı tipinin seçimi
  • Platformların formatlarına ve boyutlarına uygun içerikler oluşturma ve planlı bir şekilde paylaşma
  • İçerikler için kullanılan metinlerin, grafiklerin ve etiketlerin hedef kitleye uygun bir şekilde tasarlanması
  • Paylaşılan içeriklerin etkileşim ve dönüşüm oranlarının takibi ve düzenli optimizasyonu
  • İçeriklerin paylaşıldığı saat ve günlere göre, yüksek etkileşim alan paylaşım saatlerinin belirlenmesi
  • Müşteriye düzenli rapor sunulması ve ilerlemenin somut rakamlar ile birlikte gösterilmesi

Sosyal medya danışmanı olarak gerçekleştirilen temel hizmetlerden bahsettik. Bu hizmetlerin her biri kendi içerisinde uzmanlık gerektirir. Her bir başlık altında farklı uzmanlık dalları yer alır. Bu açıdan, sosyal medya yönetiminin bir ekip işi olduğunuz unutmamak gerekir. Sizler de Gezgin Ajans ile birlikte çalışmaya başladığınızda, tek bir kişi tarafından değil, alanında uzman bir ekip tarafından hizmet almaya başladığınız net bir şekilde hissedeceksiniz.

Karabük Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Sosyal medya yönetimi fiyatları verilen hizmete, takip edilen sosyal medya platform sayısına, paylaşılan içerik sayısına ve diğer faktörlere göre farklılık göstermektedir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetinin detaylarını öğrenmek için 0312 911 23 02 nolu telefon numarasını arayabilir veya bilgi[@]gezginajans.com e-mail adresi üzerinden detaylı bilgilendirme talep edebilirsiniz.

Dijital dünyaya yapacağınız yatırımlar sayesinde hem Karabük sınırları içerisinde hem de tüm Türkiye’de bilinirliği olan bir marka haline gelme fırsatı yakalamış olabilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp