Bolu Sosyal Medya Danışmanlığı | Gezgin Ajans A.Ş. ® ®

Bolu Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde her işletme, sosyal medyanın gücünü kullanmak durumundadır. Sosyal medya, her sektör için önemli hale gelmiş bir hedef kitleye ulaşma aracıdır. Her sektörün farklı mecralarda bulunması gerekebilir. Bolu’da faaliyet gösteren işletmeler de kendilerine en uygun şekilde sosyal medya kullanımını gerçekleştirmelidir. Bu konuda profesyonel bir şekilde yardım almak istedikleri takdirde, Bolu sosyal medya danışmanı olarak hizmet sunmaktayız.

Bolu’da üretim yapan üretici firmalardan, önemli bir gastronomi kenti olması dolayısıyla çok sayıda restorana kadar geniş bir kitle, sosyal medya danışmanlığına ihtiyaç duyar. Oluşturulacak doğru strateji ile, bilinirliklerini artırabilir ve daha fazla müşteriyi kendine çekebilirler.

TikTok, Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn ve diğer sosyal medya platformları, farklı sektörler üzerinde etkilere sahiptir. Satışını B2B, yani işletmeden işletmeye gerçekleştiren firmalar LinkedIn gibi profesyonel iş dünyasını merkeze alan bir sosyal mecrayı tercih edebileceği gibi bireysel kullanıcılara satışı hedefleyen firmalar ise Instagram gibi bireysel kullanıcıların ön plana çıktığı platformları hedefleyebilir.

Sosyal medya danışmanlığı, firmanın gereksinimlerine ve hedeflerine uygun bir şekilde planlanmalı ve gerçekleştirilmelidir. Bu açıdan, herhangi bir çalışmaya başlamadan önce, işletmeler ile detaylı bir görüşme yapmak her zaman en sağlıklısıdır.

Sosyal Medya Paketleri Neleri Kapsar?

İşletmenin ölçeğine, bulunduğu sektöre, hedeflerine ve diğer faktörlere göre sosyal medya paketi farklılık göstermektedir. Her işletme, farklı beklentiler ile danışmanlık almak ister. Ayrıca, sosyal medya danışmanlığı için ayırdıkları bütçeler de farklılık göstermektedir. Tarafınızca sunulan farklı sosyal medya paketleri ile her bütçe ve hedefe uygun bir plan bulunmaktadır.

Sosyal medya ajansı ile çalışmak, işletmelerin kendi işlerine odaklanmasını mümkün kılar. Her işletmenin bünyesinde, dijital pazarlama uzmanı bulunmayabilir. Bu gibi durumlarda, özellikle başlangıç seviyesi için bir uzman istihdam etmek lüks olabilir. Bunun yerine, uygun sosyal medya yönetim fiyatları ile alınacak hizmet çok daha sağlıklı olabilir.

Sosyal medya paketleri içerisinde, platform sayısı, paylaşılacak gönderi, etkileşimin oluşturulması ve yorumların cevaplanması, detaylı analiz ve raporların oluşturulması kapsamda farklılıklar oluşturmaktadır. Dolayısıyla, müşteri belirleyeceği hedefler doğrultusunda kendisine en uygun paketi seçebileceği gibi yapılacak bir ön toplantı ile işletmeye özel çözümler de sunulabilir.

Sosyal Medya Yönetimi Neler Sunar?

Sosyal medya uzmanı tarafından gerçekleştirilecek hizmetler farklı beklentiler için planlansa da temel faydalar sunmaktadır. Hizmet içerisinde yer alan temel görevleri ve alınacak faydayı aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

  • İşletmenin bulunduğu sektöre uygun gönderilerin oluşturulması
  • Doğru saat ve günlerde etkileşim oluşturacak gönderlerin paylaşımı
  • Paylaşılan gönderilerin performansının analizi ve düzenli takibi
  • Performans verileri doğrultusunda gönderilerin optimizasyonu ve müşteriye raporlanması

Yukarıda yer alan temel görevlerin yanı sıra, işletme sosyal medya grafiklerinin tasarlanması, renk şemalarının ve metin dilinin belirlenmesi gibi çok sayıda ayrıntılı çalışmayı da içermektedir.

Bolu Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Bolu’da faaliyet gösteren işletmelerin daha görünür olmasını ve müşteri sayısını artması için gerçekleştirilen sosyal medya danışmanlığı, farklı kapsamlara sahip paketler ile sunulmaktadır. Bu açıdan, fiyatlandırma, işletme tarafından ihtiyaç ve hedefler doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Müşterilerimiz direkt olarak hazır paket fiyatlarını inceleyerek kendilerine en uygun paketi belirleyebileceği gibi tarafımızda iletişime geçerek, bütçelerine en uygun işletmeye özel paketi de oluşturabilirler.

Sizler de sosyal medyanın gücünden faydalanmak ve ortaya koyduğunuz emeğin karşılığını daha büyük kitlelere ulaşarak almak istiyorsanız, hemen Gezgin Ajans profesyonelleriyle iletişime geçiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp