Ankara Web Tasarım - 0312 911 23 02 - Gezgin Ajans A.Ş. ®

Ankara Web Tasarım

İnternet üzerinde markanızın tanınması için ilk yapmanız gereken iyi bir web sitesine sahip olmaktır. Sizin şirket büyümenize en uygun şekilde geliştirilen stratejilerle oluşturulmuş bir tasarım, marka bilinirliğinizin oluşmasını ve potansiyel müşterilerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Neden Ankara Web Tasarımında bizi tercih etmelisiniz?

• En güncel trendlere uygun ve sektörde öne çıkmanızı sağlayacak şekilde firmanıza en uygun tasarımlar oluştururuz.
• Kullanıcı dostu ve kolay ulaşılabilen, özenle hazırlanmış içeriklere sahip tasarımlarla web sitenizi düzenleriz.
• Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek içeriklerle hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
• Web sitenizin şirketiniz için bir pazarlama aracı olarak düzenlenip sunulmasıyla web siteniz bir satış kaynağı olur.

Responsive Web Tasarım

Web sitenizin tüm cihazlarda problemsiz bir şekilde çalışması ile müşterilerinize kendinizi web siteniz aracılığıyla doğru şekilde yansıtmak istemez misiniz? Bunun için web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayan Responsive Tasarıma sahip olması gerekir. Tablet ve telefonlarda uyumlu olarak çalışan web sitesine sahipseniz, ziyaretçileriniz aradığı ürüne veya hizmete kolayca erişerek aradığına kolayca ulaşabilir. Ankara Web Tasarım Ajansı olarak en ekonomik fiyatlarla oluşturduğumuz tüm projelerde web siteleri için Responsive Uyumlu tasarımlarla sitenizin farklı çözünürlükteki tüm ekranlarda sorunsuz bir şekilde görüntülenmesini sağlarız.

Kurumsal Web Sitesi

Şirketinizin kurumsal kimliğini daha güçlü hale getirmek için iyi bir tasarımla oluşturulmuş web sitesi olmazsa olmazdır. Kurumsal şirketlerin kendilerini tanıtması için önemli bir pencere olan web sitelerinin bazı özelliklere sahip olması gerekir.
• Sitenin adına uygun içeriklerle tasarımlar oluşturulmalı
• İçerikler basit ve kolay anlaşılabilir nitelikte olmalı
• Tasarım, menü ziyaretçilerin kolayca ulaşabileceği şekilde tasarlanmalı ve tüm yazı ve renkleriyle uyumlu şekilde olmalı
• Web sitesine ulaşımda sorun çıkarmayacak yazımlar kullanılmalı
• Sitede iletişim formu kesinlikle bulunmalı
• Ayrıca SEO uyumlu, Responsive Tasarıma sahip olmalıdır.
Ankara Web Tasarım firması olarak kurumsal kimliğinizin oluşturulması ve güçlendirilmesi için yapmanız gereken stratejiler için alanında uzman ekibimizle çözüm ortağınız olmaya hazırız.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web siteniz oluşturulduktan sonra aklınıza ilk gelmesi gereken soru; web sitenizin arama motorlarında sıralamalarda nasıl görüneceğidir. Peki nedir bu SEO?
SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlayan bir dizi çalışmayı içerir. Sürekli değişen ve gelişen teknolojilerle kendisini yenilen bu sürecin en iyi şekilde çalışılması ve Seo uzmanları tarafından yönetilmesi gerekir. Ürün ve hizmetlerinizin potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşması ve sektörde en öne çıkmanız için SEO çalışmaları büyük önem taşımaktadır. Ankara Web Tasarım Firması olarak web sitenizin SEO uyumlu olması ve site trafiğinizin artmasıyla arama motorlarında en üst sıralara yükselip, düşük maliyetlerle, müşterilerinize kolayca ulaşması için tüm çalışmalarımızı SEO uzmanlarımız tarafından en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ankara Web Tasarım Fiyatları

Ankara Web Tasarım Firması olarak sizin ihtiyacınıza uygun olarak oluşturulan projeye göre belirlenen en ekonomik ve uygun fiyatlı SEO Uyumlu Web Tasarım çalışmaları, Kurumsal Kimlik çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi ve diğer tüm çalışmalarınız için hemen 0312 911 23 02 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım'da Merak Edilenler

Web sitesi yaptırırken merak ettiğiniz soruları yanıtladık.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp