Ankara Drone Çekimi & Tanıtım Filmi | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Ankara Drone Çekimi & Tanıtım Filmi

Drone Çekimi

Son yıllarda yaygınlaşan bir teknik olan ve Türkiye’de ve Dünya’da sıklıkla kullanılan havadan çekim drone denilen araçlar yardımı ile çekilmektedir. Firma tanıtımı, taşınmazlar, iş toplantıları, eğitim veya seminer gibi etkinlikler için Gezgin Ajans olarak alanında uzman drone çekim ekibimiz ve profesyonel kurgu ekibimiz ile en yüksek kalitede çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ankara Drone Çekim ekibi olarak profesyonel ekipman ve alanında tecrübeli drone pilotlarımızla sizin için en iyi projeyi oluşturur, müşterilerinize kendinizi en iyi tanıtacağınız içerikleri en uygun fiyatlarla üretiriz.

İHA-1 (ticari) ve İHA-0 lisansına sahip pilotlarımız ve 4K çekim yapabilen drone hizmetimiz ile havadan video ve fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirerek, kurgu ve montajda istekleriniz doğrultusunda tanıtım filminizi ve videolarınızı hazırlayabiliriz.

Firma Tanıtım Filmi

Drone ile firmanızın tanıtım filmini hazırlıyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz.
  • Fabrika Drone Çekimi
  • Kurumsal Ofis Tanıtım Filmi
  • Gayrimenkul (Emlak) Drone Çekimi
  • Düğün Hikayesi Çekimi
  • Kongre Drone ve Fotoğraf Çekimi
  • Konser Drone Çekimi

Drone Çekimi Fiyatı

Ekonomik fiyata profesyonel çözümler sunuyoruz.
  • Bilgi ve Konu Aktarımı, Çekim için Mekan Belirlenmesi: Sizin ihtiyacınıza en uygun program ile yol haritası çıkarılır, bu yol haritasına göre bir ilerleme izlenir. Drone ile çekim için mekan belirlemesi ve atılacak adımlar çerçevesinde tanıtım filminizi en iyi şekilde ortaya koymak için planlamalarımızı tamamlarız.
  • Gerekli Tüm Donelere Ve Bilgilere Sahip Olunması Senaryo Oluşturulması: Drone çekimiyle ortaya konan tanıtım filminiz ile hedef kitlenize en doğru mesajı iletip amacınıza ulaşmanız için; ekibimiz çeşitli analizler ve oluşturulan içeriklerle kurumsal kimliğinize en uygun işi ortaya çıkarır.
  • Drone ile Çekim İçin Ekipmanların Belirlenmesi: Edindiğimiz tecrübe ile hazırlanan proje planı çerçevesinde ekibimiz tarafından belirlenen doğru ekipmanlar ile proje için uygulama aşamasına geçilir. Sahada drone ile çekim yapma aşamasında sizin de fikriniz alınarak çalışmaya katkı yapmanız sağlanır.
  • Kurgu, Montaj ve Seslendirme Aşamalarının Tamamlanması: Drone çekiminde alanında uzman kurgu ve montaj ekibi ile ihtiyacınıza ve isteklerinize en uygun filmi ortaya çıkarmak için en kısa sürede ve en yüksek nitelikte; seslendirme ve logo için gerekli tüm lisanların alınmasıyla tanıtım filminiz oluşturulur. Gerekli durumlarda revizyon talepleriniz değerlendirilir ve çalışmanız müşterilerinize en uygun şekilde güncellenir.

Ankara’da havadan çekim alanında yüksek kalite ve güven ile; tanıtım filmleriniz, özel çekimleriniz, iş toplantıları, eğitimler ya da seminerler gibi etkinlikleriniz için en ekonomik fiyatlarla çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Fiyat teklifi ve daha fazla bilgi almak için hemen 0312 911 23 02 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp