Ankara Branda Afiş Tasarımı, Basımı ve Uygulaması | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Ankara Branda Afiş Tasarımı, Basımı ve Uygulaması

İşletmelerin fiziki mağazalarında, ofislerinde ve bina giydirmelerinde kullandığı brandalar, potansiyel müşterinin ilgisini çekerek size ulaşmasını sağlar. Bu sayede marka bilinirliğinin ve satışların atması mümkün olur. Sizler de Gezgin Ajans’ın profesyonel tasarım ekibinden hizmet alarak brand afiş tasarım taleplerinizi iletebilir, basımı ve uygulamasına kadar destek alabilirsiniz.

Tasarımından uygulanmasına aşamasına kadar profesyonellik gerektiren bir iştir. Markasına değer verenler ve yapılan afişi uzun süre kullanmak isteyenler, doğru tasarım ve uygulama ile istekleri yerine gelecektir.

Branda basımı, sadece işletmeler için gerekli bir materyal değildir. Birçok alanda kullanılmaktadır. İster bir doğum günü partisindeki konuklara yol göstermek veya önemli bir olay veya etkinlik için halka direktif vermek veya doğru yönü bildirmek, sonuç olarak geniş bir yelpazedeki insanlara bilgi yaymanın uygun maliyetli bir yoludur.

Çoğu şirket ve bireysel branda basacak donanıma sahip değil ve bu işi onların yerine bizim gibi profesyonel ajanslar gerçekleştiriyor. Çalıştığınız ajansın geçmiş referanslarını talep etmeniz ve ortaya koymuş olduğu projeleri istemeniz sağlıklı olacaktır. Zira, çoğu tasarımın dijital ortamda yer alan hali çok kaliteli gözükse de fiziki olarak basımı ile birlikte piksel hataları, okunmayan metinler ve düşük baskı kalitesi yüzünden sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Tüm bu sayılan sorunları yaşamamak için sizleri, bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Brandanın tasarımı ile başlayan süreç, tasarım onayını vermeniz ile birlikte basım ve uygulama aşamaları ile birlikte devam ediyor. Süreçleri siz değerli müşterilerimizle takip ederek, her aşamada memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyoruz.

Branda Dijital Baskı Merkezi

Branda afiş tasarım işlemi tamamlandıktan sonra müşteri tarafından onaylanan tasarım, branda dijital baskı merkezinde basılır. Yüksek teknoloji baskı makineleri ve tasarımda kullanılan yüksek çözünürlüklü görsel ve grafikler sayesinde, branda baskıdan sorunsuz netlikte çıkar. Müşterinin branda basımında aradığı en önemli ayrıntılardan biri, brandanın net bir şekilde okunuyor ve hedef kitle tarafından dikkat çekiyor olmasıdır. Gezgin Ajans olarak bu konuları hem ön planda tutuyoruz hem de profesyonel deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. Bu sayede müşterinin talepleri ve bizim deneyimimiz doğrultusunda güzel bir proje ortaya çıkmış oluyor.

Dijital baskı merkezindeki işlemlerin kısa süre içerisinde gerçekleşmesi için amazi gayreti gösteriyoruz. Müşterilerimizin acil isteklerine karşılık vermek için acil baskı hassasiyetini göstermekteyiz.

Branda Baskı Fiyatı

Branda baskı fiyatlandırması müşterinin talebine göre farklılık göstermektedir. Gezgin Ajans olarak işlemleri aşağıdaki üç aşamada takip ediyoruz.

Afiş Tasarımı: Müşterinin afiş üzerinde istediği bilgilendirme, renk tonları, anlatmak istediği mesaj ve diğer detayların alımı ile birlikte, ajansımızın profesyonel tasarımcıları sizler için bir çalışma yapıyor. Müşteri tarafından istenildiği takdirde birkaç farklı tasarım oluşturulup müşterinin yorumları talep ediliyor. Müşteri yorumlarına göre gerekli görülen değişiklikler yapılarak nihai onaya sunuluyor. Müşterinin onayı ile birlikte afiş tasarımı adımı son buluyor.
Branda Basımı: Müşterinin onay verdiği afiş tasarımı, istenilen branda boyutları doğrultusunda basım işlemine giriyor. Tasarım sırasında hazırlanan yüksek çözünürlüklü görsel ve gelişmiş basım makinesi donanımları sayesinde afiş tasarımı sorunsuz ve net bir şekilde branda üzerine basılıyor.
Branda Uygulaması: Basımı tamamlanan afiş, uygulama için hazırlanır. Uygulamanın nasıl yapılacağı bildirildiği takdirde afişin asımı, yapıştırılması vb. yöntemlere göre, afiş uygulama için hazırlanır. Sorunsuz bir şekilde tamamlanan uygulama aşaması ile birlikte hizmet başarıya ulaşmış olur.

Yukarıda sizler için sağlamış olduğumuz aşamaları görmektesiniz. Sizlere en doğru fiyatlandırmayı sunmak için, talep ettiğiniz afişin tasarımı hakkındaki taleplerini, branda boyutunu, uygulanacağı yöntem ve yeri bildirmeniz gerekmektedir.

Branda afiş tasarımı, basımı ve uygulaması için fiyat almak isteyen değerli müşterilerimiz, detayları bilgi[@]gezginajans.com e-mail adresine gönderebilir ya da ön görüşme yapmak adına 0312 911 23 02 – 0545 123 14 06 nolu telefon numaralarından ulaşabilirler.

Branda Tasarım Reklam Ajansı

Reklam ajanslarının en çok takip ettiği projeler arasında branda tasarımı bulunmaktadır. İşletmelerin ve kişilerin büyük çoğunluğu farklı nedenlerden dolayı branda kullanmaktadır. Brandanın kişiselleştirilmesi için üzerine tasarım yapılmalıdır. Kurumsal kimlik oluşturmak ya da üzerinde gerekli bilgileri oluşturmak için branda tasarım profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Branda tasarımı, baskının kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için çok önemlidir. Kullanılan tasarım öğelerinin yüksek çözünürlüklü olması gerekir. Bu sayede branda üzerindeki tasarım, ilgili hedef kitleye net bir şekilde yansıtılmış olur.

Gezgin Ajans bünyesinde yer alan profesyonel tasarım ekibi, müşteri talepleri doğrultusunda alternatif tasarımlar düzenler. Müşteri bu tasarımlar arasında seçim yapılabilir ve gerekli yorumlarda bulunabilir. Nihai branda tasarımı, müşteri onayı ile birlikte baskıya gönderilir.

Branda tasarımında deneyim çok önemlidir. İstenen uygulamaya göre doğru baskı çeşidi seçilmeli, seçilen baskı çeşidine göre de doğru renk tonları ve grafikler tercih edilmelidir. Tüm bur süreçler profesyonel bir yaklaşım ile birlikte deneyim gerektirir. Her yeni proje, geçmiş deneyimlerimizi müşterilerimize yansıtmak için birer fırsattır. Ajansımızın zaman içerisinde oluşturduğu müşteri portföyü sayesinde, birçok firma ile düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Birçok kategoride hizmet veren firmamız, branda tasarımında da hizmet vererek, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir kaynaktan sağlamasına yardımcı olmaktadır. Branda tasarımı ile birlikte diğer hizmetlerin de tarafımızca yapılması, siz değerli müşterilerimizle özel fiyatlandırma uygulamamıza yardımcı olacaktır.

Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Branda tasarımı tamamlandıktan ve nihai tasarım onayı alındıktan sonra baskı işlemine geçilir. Çok sayıda baskı çeşidi bulunmaktadır. Hepsinin kullanım amaçları farklı olup, projenin amacına göre doğru baskı çeşidi seçilir. Baskı çeşidi seçerken, özellikle kullanım yeri net bir şekilde belirtilmelidir.

Aşağıdaki listede en çok kullanılan baskı çeşitlerini bulabilirsiniz;

Branda/Vinil Baskı: Dış mekan alanlar için kullanabileceğiniz en sağlıklı baskı türüdür. Kullanım alanları; bina dış cephe giydirme, seçim afişleri, tabela kaplama vb. dış mekan alanlarıdır.
Delikli Branda Mesh Baskı: Delikli yapısı sayesinde, rüzgara dayanıklı ve geçirgenlik özelliğine sahiptir. Bu açıdan çoğunlukla dış mekanlarda ve bina giydirmelerinde kullanılmaktadır.
Düz Folyo Baskı: Düz folyo baskı özellikle düz yüzeyler üzerinde kullanmak için doğru tercih olacaktır.
Delikli Folyo OWN Baskı: Cam üzerine uygulanacak projelerde tercih edilmelidir.
Reflektör Folyo Baskı: Işıkta parlayan baskı türüdür. Özellikle dikkat çekmek isteyen müşterilerin tercihi olabilir.
Araç Folyo Baskı: Araç kaplamalarında kullanılmaktadır.
Araç Magnet Baskı: Araç ruhsatına işlemeden magnet kullanımı sayesinde dilediğiniz zaman araç üzerinde tutup, dilediğiniz zaman çıkaracağınız bir türdür.
UV Baskı: Bu baskı türünde, ultraviyole kürleme teknolojisi kullanılmaktadır.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp