Afyon Sosyal Medya Danışmanlığı | Gezgin Ajans A.Ş. ®

Afyon Sosyal Medya Danışmanlığı

Afyon’dan tüm Türkiye’ye ulaşmak ve hatta dünyaya kapılarını açmak isteyen işletmeler, tarafımızca sunulan sosyal medya danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirler. Bu hizmet içerisinde, firmaya özgü içerikler oluşturma, paylaşım saatlerinin planlanması, paylaşımların performanslarının takibi ve müşteriye raporlanması gibi baştan sona şeffaf bir süreç yönetimi bulunmaktadır. Verilen hizmetle beraber işletmelerin sahip olduğu ürün ve hizmetler, hedef kitleye ulaştırılacak ve potansiyel müşteri kitlesinde bir artış yaşanacaktır. Bunun sonucunda da satış rakamlarında ya da markanın bilinirliğinde bir artış oluşacaktır.

Sosyal medya ajansı tarafından oluşturulan doğru strateji üzerine kurulu sosyal medya yönetimi, işletmelerin başarısı üzerinde doğrudan etkilidir. Günümüzde, dijital dünyanın tüketici kararları üzerindeki etkisi yadsınamaz bir seviyeye ulaştı. Bu gücün farkında olmak ve doğru bir şekilde kullanmak, her işletmenin başlıca hedefleri arasına girdi. Sosyal medya danışmanlığı, sadece daha fazla ürün ve hizmet satmak için satın alınmaz. Ayrıca, endüstriyel firmaların daha görünür olması için de satın alınabilir. Son dönemlerde, B2B şeklinde çalışan firmaların da sosyal medyaya önem verdiğini görmekteyiz. Bu sayede, daha görünür bir firma olarak müşterilerin gözündeki güven duygusunu artırarak fiziki satışlarında gözle görünür bir artış sağlayabiliyorlar.

Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı Olmazsa Olmaz Mı?

İşletmelerin büyük bir bölümü dijital dünyaya çok uzak ve aralarındaki mesafeyi kendi bünyelerinde kapatmayı hedefliyorlar. Ancak, platformların özelliklerine ve trendlerine uzak olarak gerçekleştirilen çalışmalardan da bir karşılık alamıyorlar. Çünkü, sosyal medya eskisi kadar amatör bir seviyede değil. Şimdilerde, bireysel hesaplar dahi profesyonel bir şekilde yönetiliyor. Oldukça profesyonel ekipmanlar aracılığı ile oluşturulan içerikler, kullanıcıların daha fazla beğenisini topluyor. Böyle bir ortamda, amatör bir şekilde yönetilen hesapların dikkat çekme şansı kalmıyor. İşte bu yüzden profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti almak gerekiyor. Ayrıca işletmelerin bünyelerinde sosyal medya uzmanı çalıştırması çok maliyetli olabiliyor. Bu gibi durumlarda da dış kaynak olarak bizden yardım almanız, maliyetlerinizi minimumda tutacaktır.

Gezgin Ajans olarak müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetirken, onların da kendi işlerine odaklanmasını sağlıyoruz. Bu sayede, herkes odağını uzman olduğu konuya aktarıyor, başarı çok daha hızlı ve kalıcı bir şekilde gelmiş oluyor.

Sosyal Medya Uzmanı Tarafından Neler Yapılır?

Sosyal medya uzmanı tarafından gerçekleştirilen işlemler, satın alınan hizmetin kapsamına göre farklılık göstermektedir. İçerik oluşturmak ve paylaşmak en temel görevidir. Bu görevlerin yanı sıra, işletmenin hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre farklı işlemleri de yerine getirmektedir.

Sosyal medya paketi çeşidine göre farklı hizmetler bulunmakta olup, aşağıda yer alan hizmetler, temel seviyede sunulan hizmetlerdir.

  • Firmanın kurumsal kimliğine uygun içerikler oluşturma
  • İçeriklerin doğru platformlar üzerinden doğru boyutlarda paylaşılması
  • Paylaşılan gönderilerin analizleri ve optimizasyonu
  • Performans takibi ve sonuçlara bağlı olarak projenin optimize edilmesi
  • Müşteriye sunulan şeffaf raporlarla, ayrılan sosyal medya danışmanlık bütçesinin oluşturduğu sonuçlar

Yukarıda yer alan temel işlemlerin yanı sıra uzmanlık gerektiren çok sayıda ayrıntı bulunmaktadır.

Afyon Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Afyon’da faaliyet gösteren işletmeler, daha fazla kişiye ulaşmak ve satışlarını artırmak için sosyal medya danışmanlık hizmeti almaları gerekir. Her işletme farklı hedeflere sahip olabilir. Bu hedefler doğrultusunda ortaya koyduğumuz birbirinden farklı sosyal medya paketleri bulunmaktadır. Her bütçeye uygun bir danışmanlık planı olduğu gibi işletmeler ile yapılan toplantılar sonucunda özel planlar da geliştirilmektedir. Sizler de konu ile alakalı detaylı bilgi almak ve teklif talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARAYIN

WhatsApp WhatsApp